4F ανδρικό T-shirt Ιδιότητες: Ένα απλό και άνετο βαμβακερό t-shirt σε σπορ στυλ. Φορέστε το αγαπημένο σας παντελόνι, άνετα παπούτσια και είστε έτοιμοι να ξεκινήσετε. Φορέστε όπως σας αρέσει και νιώστε την άνεση από την 4F! Ανδρικό t-shirt 4F στρογγυλή λαιμόκοψη κανονική εφαρμογήκατασκευασμένο εξ ολοκλήρου από βαμβάκι που αναπνέει κλασικό, αθλητικό σχέδιο αναπνέει και είναι ευχάριστο στην αφή κυρίαρχο υλικό: βαμβάκι Χρώμα: βαμβάκι: χρώμα: μοβ