Τρόλευ - ραφιέρα με 3 ορόφους σε μπεζ χρώμα με λευκά ράφια. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο bamboo και διαθέτει μεταλλικές ράγες στο κάθε ράφι. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στην κουζίνα για οργάνωση τροφίμων ή άλλων χρηστικών ειδών, στο μπάνιο για τις πετσέτες, τα σαμπουάν κλπ. Τα 4 ροδάκια διαθέτουν στοπ για να μένει σταθερό. Ακόμη μπορεί να τοποθετηθεί στο γραφείο για να οργανώσετε τον χώρο σας. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.