#html-body [data-pb-style=HI5PCH7]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Το Χριστουγεννιάτικο Τραπεζομάντηλο 156 είναι η τέλεια προσθήκη για να δημιουργήσετε μια εορταστική ατμόσφαιρα στον χώρο σας. Αυτό το τραπεζομάντηλο διαθέτει εντυπωσιακό εορταστικό σταμπωτό σχέδιο που δημιουργεί μια μαγική ατμόσφαιρα. Το σχέδιο είναι τυπωμένο με ανεξίτηλα χρώματα, εξασφαλίζοντας ότι θα διατηρήσει την ομορφιά του για πολλά χρόνια. Είναι κατασκευασμένο από πολυεστερικό ύφασμα, γι αυτό είναι ανθεκτικό και εύκολο στη συντήρηση. Μπορείτε να το πλύνετε στο πλυντήριο στους 30°C και να το στεγνώσετε με χαμηλές στροφές. Ποιότητα: 100% Polyester Διαστάσεις: 1 Τραπεζομάντηλο: 135x135 cm 1 Τραπεζομάντηλο: 135x180 cm 1 Τραπεζομάντηλο: 135x220 cm