Αυτό το παιδικό T-shirt με την υπογραφή της Tommy Jeans είναι εδώ για να προσφέρει άνεση στις ατελείωτες στιγμές παιχνιδιού των μικρών μας φίλων, προσδίδοντας ταυτόχρονα μια κομψή πινελιά στο στυλ τους. Είναι κατασκευασμένο από απαλό βαμβακερό ύφασμα για μέγιστη διαπνοή και απαλή αίσθηση. Διαθέτει στρογγυλή λαιμόκοψη και ολοκληρώνεται με το design στο στήθος που το υπογράφει. Πληροφορίες
• Σύνθεση: 100% βαμβάκι
• Κανονική εφαρμογή
• Στρογγυλή λαιμόκοψη
• Ίσια γραμμή
• Απαλή αίσθηση Extra Λεπτομέρειες
• Branding Tommy Jeans
• Χρώμα: Κόκκινο
• Σύνθεση: 100% βαμβάκι
• Κανονική εφαρμογή
• Στρογγυλή λαιμόκοψη
• Ίσια γραμμή
• Απαλή αίσθηση Extra Λεπτομέρειες
• Branding Tommy Jeans
• Χρώμα: Κόκκινο