Αθλητικό σορτς σε φαρδιά γραμμή από τη Bdtk. Διαθέτει λάστιχο στη μέση με λογοτύπηση και πίσω τσεπάκι. Ιδανικό για την καθημερινή σας προπόνηση. Η εταιρεία BODYTALK από την ίδρυσή της το 1996, πρωταγωνιστεί στον χώρο της αθλητικής/sportswear ένδυσης. Προσπαθώντας να αφουγκραστεί τις ανάγκες και επιθυμίες κάθε άνδρα, γυναίκας και παιδιού, διερευνά όλες τις νέες τεχνολογίες και τάσεις της παγκόσμιας αγοράς δημιουργώντας ποιοτικά, μοντέρνα μοντέλα σε μια ποικιλία σχεδίων και αποχρώσεων, που τελικά κλέβουν τις καρδιές ακόμα και των πιο απαιτητικών καταναλωτών. ΣορτςTraining80% Βαμβάκι - 20% ΠολυεστέραςΚοντό μήκοςΦαρδιά γραμμήΛάστιχο στη μέσηΠίσω τσέπηΡοζ / Μαύρο