Σετ 3 τεμαχίων κάλτσες με την υπογραφή της Jack - Jones με χριστουγεννιάτικο πολύχρωμο μοτίβο σε όλη τους την επιφάνεια.Εντυπωσιακές κάλτσες με μαλακό λάστιχο στο επάνω μέρος.Σε ιδιαίτερη συσκευασία δώρου. Company info Η Jack - Jones γεννήθηκε το 1990 από την αγάπη για τα denim και αποτελεί σήμερα έναν από τους μεγαλύτερους παραγωγούς ανδρικών ενδυμάτων στην Ευρώπη με περισσότερα από χίλια καταστήματα σε 38 χώρες.Χαρακτηρίζεται από πέντε μοναδικά σήματα, όπου σχεδιάζονται από ανεξάρτητες ομάδες σχεδιασμού, καθεμιά από τις οποίες έχει τις δικές της ιδέες και σχέδια.Όλα προσφέρουν μια πλήρη γκάμα ρούχων, αξεσουάρ και υποδήματα, διατηρώντας πάντοτε την ποιότητα στα υφάσματα και εστιάζοντας στην τιμή.72% Βαμβάκι - 26% Πολυεστέρας - 2% ΕλαστάνηOne sizeΠολύχρωμες (Oxblood red - Navy blazer - Black)Ακολουθήστε τις οδηγίες που αναγράφονται στο ειδικό ταμπελάκι