Τσάντα νηπιαγωγείου με σχήμα ζωάκια σε 4 χρώματα. Το oxford ύφασμα είναι από 100% polyester που προσφέρει αντοχή στο νερό και ευκολία στο καθάρισμα. Οι ρυθμιζόμενοι ιμάντες και μέρος της επιφάνειας της πλάτης, έχουν εσωτερική επένδυση ώστε να αποφεύγονται τραυματισμοί. Διαθέτει μία μεγάλη τσέπη και μία μικρή στο μπροστινό μέρος που κλείνουν με φερμουάρ. Ιδανική για τον παιδικό σταθμό, το νηπιαγωγείο, την εκδρομή ή οποιαδήποτε άλλη δραστηριότητα.