Πουκάμισο με την υπογραφή της Seidensticker με διακριτικό σχέδιο σε όλη του την επιφάνεια σε ανθρακί και λευκό χρώμα.Έχει slim γραμμή, διαθέτει μακριά μανίκια και κλείνει με μικρά κουμπιά κατά μήκος.Έχει μονή μανσέτα με διακριτικά κεντημένο στο πίσω μέρος το χαρακτηριστρικό σύμβολο της Seidensticker .Με Business Kent κολάρο: ένα κλασσικό κολάρο, μπορεί να φορεθεί με ή χωρίς γραβάτα και επιτρέπεται κάθε είδους κόμπος.Η ύφανσή του είναι από 100% βαμβάκι - poplin ύφασμα ευπροσάρμοστο, ιδιαίτερα ανθεκτικό λόγω της υψηλής πυκνότητάς του, μη ευαίσθητο στους λεκέδες και εύκολο στην πλύση - easy iron. Company info Η Seidensticker ιδρύθηκε το 1919 και πλέον είναι η πιο γνωστή μάρκα πουκάμισων στη Γερμανία.Τα προϊόντα της αντιπροσωπεύουν ένα συνδυασμό παράδοσης και καινοτομίας με συνείδηση του ύφους και αίσθηση της μόδας.Η επιχειρηματική τεχνογνωσία της εταιρείας καθώς και τα υφάσματα υψηλής ποιότητας είναι αυτά που την έκαναν παγκόσμια γνωστή με εξαγωγές σε περισσότερες από 78 χώρες.100% ΒαμβάκιΑνθρακίΑκολουθήστε τις οδηγίες που αναγράφονται στο ειδικό ταμπελάκι