Polo T-shirt με την υπογραφή της εταιρείας Benetton .Είναι κοντομάνικο με κανονική εφαρμογή και γιακά με κουμπάκια.Διαθέτει μοτίβο αστεριών σε όλη του την επιφάνεια. Company info Η εταιρεία Benetton ιδρύθηκε το 1965, ενώ πολύ γρήγορα το 1969 άρχισε να επεκτείνεται στο εξωτερικό και συγκεκριμένα στο Παρίσι.Σήμερα η εταιρεία Benetton είναι μία από τις πιο γνωστές μάρκες στον κόσμο με πάνω από 5.000 καταστήματα παγκοσμίως, με δράσεις εταιρικής, περιβαλλοντικής και κοινωνικής ευθύνης.POLO T-shirt65% Πολυεστέρας - 35% Βαμβάκι