Οι Πετσέτες Cora είναι ιδανικές για εσάς που αναζητάτε ποιότητα και φινέτσα σε κάθε στιγμή της ζωής σας! Διαθέτουν μοντέρνα ζακάρ φάσα και διατίθενται σε δύο χρωματικούς συνδυασμούς για να επιλέξετε τον αγαπημένο σας! Είναι κατασκευασμένες από ποιοτικό βαμβάκι και βαμμένες με τη μέθοδο της νηματοβαφής για μεγαλύτερη αντοχή στο χρόνο και στη χρήση. Ποιότητα: 100% Βαμβάκι Ζακάρ Νηματοβαφή, 600gr/m² Διαστάσεις: 1 Πετσέτα Προσώπου: 50x90 cm 1 Πετσέτα Σώματος: 70x140 cm