Υπέρδιπλη παπλωματοθήκη διπλής όψης. H μια πλευρά είναι μονόχρωμη πετρόλ ενώ η άλλη έχει μπεζ χρώμα με πετρόλ-μαύρο μοντέρνο σχέδιο. Η μια πλευρά έχει λευκό χρώμα με μαύρο έθνικ σχέδιο ενώ η άλλη είναι μονόχρωμη σε λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι 144 κλωστών και διαθέτει κλείσιμο με κουμπιά. Στο σετ περιλαμβάνονται και 2 βαμβακερές διακοσμητικές μαξιλαροθήκες φάκελος στο ίδιο σχέδιο. Ιδανική για να τοποθετήσετε το πάπλωμά σας τους χειμερινούς μήνες. Προϊόν με ετικέτα OEKO-TEX