Αρκετά πια με το περπάτημα! Ο λύκος Ζαχαρίας είναι σίγουρος ότι το σκι, τα πατίνια, η ποδηλασία, τα ταξίδια με το τρένο, το αεροπλάνο ή το καράβι είναι πιο διασκεδαστικά. Έτσι είναι; Για να αποφασίσει, ο Ζαχαρίας θα τα δοκιμάσει όλαΈνα βιβλίο για τα οχήματα και τους μήνες του χρόνουΣε αυτή τη συλλογή θα βρείτε αστείες και τρυφερές ιστορίες με ήρωα τον λύκο Ζαχαρία. Μπορείτε να περάσετε όμορφα διαβάζοντας ή ακούγοντας τις, να εκφράσετε τα συναισθήματα σας, να φανταστείτε, να αγαπήσετε το διάβασμα και να ονειρευτείτε...