Σετ 3 τεμαχίων μποξεράκια με την υπογραφή της Pepe Jeans . Το σετ περιλαμβάνει 3 μονόχρωμα μποξεράκια σε μαύρο χρώμαΕντυπωσιακά μποξεράκια με μαλακό λάστιχο στη μέση με το λογότυπο της Pepe Jeans . Για λόγους υγιεινής στα εσώρουχα δεν γίνονται αλλαγές! Company info Η Pepe Jeans , ένα αυθεντικό λονδρέζικο brand, πρωτοεμφανίστηκε το 1973 στην αγορά του Portobello στο δυτικό Λονδίνο. Σήμερα αποτελεί ένα από τα κορυφαία brands στον χώρου του denim - casual, με δυναμική παρουσία σε πάνω από 80 χώρες παγκοσμίως. 95% Βαμβάκι - 5% ΕλαστάνηΜαύρο (Black) (3pack)Ακολουθήστε τις οδηγίες που αναγράφονται στο ειδικό ταμπελάκι