Σετ 3 τεμαχίων μποξεράκια με την υπογραφή της Guess . Το σετ περιλαμβάνει 1 μονόχρωμο μποξεράκι σε πετρόλ χρώμα1 μονόχρωμο μποξεράκι σε γκρι χρώμα και1 μονόχρωμο μποξεράκι σε πράσινο mint χρώμαΕντυπωσιακά μποξεράκια με μαλακό γκρι μελανζέ λάστιχο στη μέση με σχέδιο το logo της Guess . Για λόγους υγιεινής στα εσώρουχα δεν γίνονται αλλαγές! Company info Το 1981, η Guess πούλησε το πρώτο της jean και έκτοτε εξελίχθηκε σε ένα από τα πιο αναγνωρισμένα και σημαντικά brand ενδυμάτων στον κόσμο.Η συνεχής αφοσίωση είναι η κινητήρια δύναμη της Guess στην καθοδήγησή της με όραμα την επιτυχία.95% Βαμβάκι - 5% ΕλαστάνηΠετρόλ - Γκρι - Πράσινο mint (Surf alluvium water) (3pack)Ακολουθήστε τις οδηγίες που αναγράφονται στο ειδικό ταμπελάκι