Χωρίς προσθήκη ζάχαρης με 30% λιγότερες θερμίδες από τις κοινές μαρμελάδες λόγω μείωσης της περιεκτικότητας σε υδατάνθρακες. Δεν περιέχει χρωστικές ή συντηρητικά. Παρασκευασμένο από 55g φρούτου ανά 100g.
Χωρίς προσθήκη ζάχαρης με 30% λιγότερες θερμίδες από τις κοινές μαρμελάδες λόγω μείωσης της περιεκτικότητας σε υδατάνθρακες. Δεν περιέχει χρωστικές ή συντηρητικά. Παρασκευασμένο από 55g φρούτου ανά 100g.