Κουνουπιέρα για την κούνια του μωρού από την εταιρεία Baby Oliver σε σομόν χρώμα με ζωάκια στο σχέδιο. Το υφασμάτινο καπέλο και η φάσα είναι από 100% βαμβακερό ύφασμα με πιστοποίηση Oekotex, που εγγυάται ότι τα υφάσματα δεν έχουν επιβλαβείς ουσίες. Το τούλι είναι από 100% polyester. Σε συσκευασία νάιλον σακουλάκι. Ελληνικής ραφής. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.