Το σετ κουβερλί 320, θα διακοσμήσει με τον ιδανικότερο τρόπο το υπνοδωμάτιο σας. Θα χαρίσει λάμψη και φινέτσα στην κρεβατοκάμαρα σας και σίγουρα θα κερδίσει τις εντυπώσεις με τα όμορφα κλασικά χρώματα και τον υπέροχο σχεδιασμό του. Ιδιαίτερα απαλό στην αφή και ανθεκτικό στη χρήση, θα δώσει επιπλέον θαλπωρή και ζεστασιά! Ανανεώστε τον χώρο σας με μια τόσο απλή κίνηση! Ποιότητα: Ύφασμα 100% Micropercal Διαστάσεις: 1 κουβερλί 160Χ220cm & 1 μαξιλαροθήκη 50Χ70cm 1 κουβερλί 220Χ220cm & 2 μαξιλαροθήκες 50Χ70cm