Κάδος απορριμμάτων slim για την κουζίνα με χωρητικότητα 30 λίτρα, με λεπτό σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος από ανοξείδωτο μέταλλο σε ασημί απόχρωση. Διαθέτει πεντάλ και μηχανισμό soft close για αργό και αθόρυβο κλείσιμο. Έχει 2 λαβές στο πίσω μέρος για εύκολη μετακίνηση και μία τρύπα για να στερεώσετε την σακούλα. Εσωτερικά έχει αφαιρούμενο πλαστικό κάδο ώστε να καθαρίζεται εύκολα. Προτείνεται χρήση σακούλας 50lt.