Ιδανικός για φύσημα, αναρρόφηση και τεμαχισμό των φύλλων. Εύκολη μετατροπή από φυσητήρα σε αναρροφητήρα χωρίς εργαλεία. - Ισχύς: 3000 W - Ρύθμιση ταχύτητας SpeedControl - Max Ταχύτητα αέρα 310 KM/h - Μεταλλική φτερωτή για αποτελεσματικό τεμαχισμό διάρκεια ζωής - Δυνατότητα αναρρόφησης: 170 LT/h - Σακούλα: 45 LT - Μείωση όγκου φύλλων: 16:1 - Βάρος φυσητήρα: 3,6 KG - Βάρος αναρροφητήρα: 4,8 KG - Περιλαμβάνεται: Εξάρτυση