Αυτές οι ελαφριές, γυναικείες παντόφλες θα είναι τέλειες τις ζεστές μέρες! Είναι εξαιρετικά ελαφριά και άνετα. Η ταινία με την επιγραφή "Fashion Paris" είναι κατασκευασμένη από ελαστικό υλικό, ενώ το ένθετο με πλατφόρμα είναι κατασκευασμένο από αφρώδες υλικό. Οι σαγιονάρες τοποθετούνται σε μια μαλακή πλατφόρμα, η οποία θα είναι ιδανική για περπάτημα σε καυτή άμμο, για παράδειγμα. Αυτές οι αθλητικές παντόφλες θα σας φανούν χρήσιμες και στην πισίνα. Όταν επιλέγετε ένα μέγεθος, ανατρέξτε στον πίνακα μεγεθών. 36-23/37-23.5/38-24/39-24.5/40-25/41-25.5cm