Μοναδικές, γυναικείες μπότες με ψηλότερο επάνω μέρος από οικολογικό σουέτ. Στο πλάι είναι διακοσμημένα με ρίγες με κούμπωμα. Κλείσιμο με φερμουάρ. Τοποθετούνται σε μια τεράστια επίπεδη φτέρνα και μια πλατφόρμα με αυλακώσεις στα πλάγια. Αυτά τα παπούτσια έχουν εσωτερική μόνωση με τη μορφή μαλακής, ευχάριστης στην αφή γούνας. Ένα εξαιρετικό μοντέλο για πολλά στυλ! Όταν επιλέγετε ένα μέγεθος, χρησιμοποιήστε το μεγεθολόγιο. 36-23/37-24/38-24,5/39-25,5/40-26/41-27cm