Γραφείο με συρτάρια σε μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_E1 σε μπεζ χρώμα με μαύρο μεταλλικό σκελετό. Διαθέτει 2 συρτάρια με λαβές από δερματίνη. Ιδανικό για να οργανώσετε τα πράγματα του γραφείου σας και να εκμεταλλευτείτε το χώρο στο έπακρο. Διαστάσεις συρταριών: 57εκ.Μx60εκ.Πx8.εκ.Υ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα στο ίδιο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*