Φούτερ με την υπογραφή της Superdry σε κυπαρισσί χρώμα.Μονόχρωμο φούτερ με κανονική εφαρμογή και στρογγυλή λαιμόκοψη.Διαθέτει rib ελαστικό τελείωμα, μανσέτες και λαιμόκοψη για καλύτερη εφαρμογή και extra προστασία από το κρύο.Στο ύψος του στήθους υπάρχει κέντημα με το λογότυπο της Superdry σε λευκό χρώμα. Company info Η Superdry είναι μια εταιρεία που επικεντρώνεται σε προϊόντα υψηλής ποιότητας με μοναδικές λεπτομέρειες, εμπνευσμένα από το Ιαπωνικό design σε συνδυασμό με τις Βρετανικές αξίες στην ραφή.Τα υλικά σε συνδυασμό με τις τεχνικές που χρησιμοποιεί η εταιρεία για την ύφανση των ρούχων είναι τέτοια που επιτρέπουν στα ρούχα να "παλιώνουν" με έναν μοναδικό αυθεντικό τρόπο.Είναι αυτή η αυθεντικότητα στα σχέδια και στις τεχνικές που έκανε την εταιρεία μέσα σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα παγκόσμια γνωστή αλλά και την αγαπημένη επιλογή πολλών celebrities. 100% ΒαμβάκιΚυπαρισσί (Mid pine)Ακολουθήστε τις οδηγίες που αναγράφονται στο ειδικό ταμπελάκι