Φόρεμα με την υπογραφή της Funky Buddha σε λιλά χρώμα.Πρόκειται για ένα mini, μονόχρωμο πλεκτό φόρεμα με κανονική εφαρμογή.Είναι μακρυμάνικο και διαθέτει ανοιχτή λαιμόκοψη χαμόγελο.Έχει ελαστική λαιμόκοψη και άκρα για καλύτερη εφαρμογή.Στο κάτω μέρος έχει μεταλλικό patch με το logo της Funky Buddha . Company info Η Funky Buddha ξεκίνησε την πορεία της στο χώρο της μόδας το 2003, με το πάθος και τη διαίσθηση της Ελληνικής οικογένειας Αλεξίου.Ένα επαγγελματικό ταξίδι στάθηκε αφορμή να εμπνευστούν το σύμβολο της εταιρίας και να καταφέρουν να σχεδιάσουν ρούχα που αντικατοπτρίζουν την προσωπικότητα και ταιριάζουν σε κάθε άτομο.Το εμπορικό σήμα κυκλοφόρησε το καλοκαίρι του 2003, ξεπερνώντας τις προσδοκίες και καθορίζοντας τα πρότυπα για την περαιτέρω επέκταση της Funky Buddha .Μέσα σε λίγα χρόνια, με σκληρή δουλειά και αποφασιστικότητα, η συλλογή έγινε πλουσιότερη και πιο ολοκληρωμένη, με τον ανατέλλων ήλιο να εμπνέει κάθε άτομο.68% Ακρυλικό 28% Πολυεστέρας 4% Ελ. ΠολυουρεθάνηΛιλά (Purple Impression)Ακολουθήστε τις οδηγίες που αναγράφονται στο ειδικό ταμπελάκι