Ιδανικός συνδυασμός ντιζάιν και λειτουργικότητας. Από σκούρο ξύλο και μέταλλο που ταιριάζει σε όλα τα στυλ διακόσμησης. Πρακτικό: οι συρόμενες πόρτες και τα συρτάρια του προσφέρουν διάφορες επιλογές τακτοποίησης και αποθήκευσης.Μια δημιουργία της La Redoute Interieurs.Περιγραφή: - Προσυναρμολογημένο πλαίσιο από MDF με καπλαμά ξύλου καρυδιάς και φινίρισμα με βερνίκι νιτροκυτταρίνης - 2 συρόμενες πόρτες και 2 συρτάρια - 1 αφαιρούμενο και ρυθμιζόμενο ράφι πίσω από κάθε πόρτα - Φάσα κάτω από το πλαίσιο και πόδια από μέταλλο με εποξειδική βαφή σε μαύρο χρώμα - 2 υποδοχές για να περνούν τα καλώδια πίσω από τα χωίσματα - Για οθόνη 75" - Μέγιστο βάρος που υποστηρίζει η επιφάνεια: - 50 kg - Ρυθμιζόμενα πλαστικά πέλματα - Παραδίδεται συναρμολογημένο (μόνο τα πόδια απαιτούν συναρμολόγηση)Συνολικές διαστάσεις: - Πλάτος: 200 εκ. - Ύψος: 45,5 εκ. - Βάθος: 40 εκ. - Ύψος ποδιών: 18,5 εκ. Ωφέλιμες διαστάσεις: - Συρτάρι: Π62 x Υ10 x Β30 εκ. - Χώρισμα (χωρίς ράφι): Π63 x Υ22 x Β35 εκ.Το προϊόν πωλείται συναρμολογημένο. Διαστάσεις και βάρος συσκευασίας:1 δέμα - Μ210 x Υ40,5 x Β50,5 εκ. - 48 kg